PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=112584}
7,4 268 529
ocen
7,4 10 1 268529
7,4 41
ocen krytyków
Sin City Miasto grzechu
powrót do forum filmu Sin City - Miasto grzechu

7/10

ocenił(a) film na 7

Muszę powiedzieć, że długo zwlekałem z obejrzeniem tego filmu, często odkładałem i inna produkcja brała górę nad tym filmem. Po obejrzeniu stwierdzam, że film jest dobry. Przede wszystkim warto zwrócić uwagę na klimat w jakim osadzony jest film, w moim przypadku spowodował, że cały film obejrzałem z niezwykłym skupieniem. Drugą sprawą jest akcja, której nie brakowało. W filmie pokazane są pewne elementy brutalne, choć samego filmu tym mianem bym nie określił. Nie zabrakło również pięknych pań. Tytuł idealnie pasuje do całości. Jedyna kwestia której bym się przyczepił to brak realizmu w filmie który moim zdaniem został za bardzo wyolbrzymiony. Poza tym tak jak wcześniej napisałem film mogę określić jako dobry i jestem ciekaw jak wypadnie kolejna część. 7/10.

ocenił(a) film na 6
alfabecik123

Myślałem że będzie to lepszy film jednak się trochę zawiodłem, jak dla mnie 6/10 a co do kolejnej części to nie wiem czy się skuszę...

ocenił(a) film na 7
ostry666

Ja pewnie się skuszę, bo z reguły oglądam wszystkie części filmów nawet jeśli tylko pierwsza wydaje się słuszna. Jestem przyzwyczajony do oglądania filmów sensacyjnych, więc czasami zmiana klimatu wychodzi na dobre. Zgodzę się, że film cudem nie był, nie mniej jednak z wyżej wymienionych powodów dałem 7.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones